قیمت کراتین مو در سال 1403/1402


قیمت کراتین مو چقدر است؟ آیا هزینه کراتینه درمانی مو مناسب است؟ آیا می توان با هزینه مناسبتر کراتین کرد؟ ممکن است این سوالات برای شما هم پیش بیاید پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید.

ممکن است موهای شما در اثر استفاده مکرر از اتومو و لوازم حرارتی مو و یا رنگ کردن و یا دکلره کردن و یا حتی در گذر زمان خشک و شکننده شوند و درخشندگی‌ و طراوت خود را از دست دهند. برخی افراد در این حالت تصمیم به کوتاهی موی خود میگیرند ولی اگر تصمیم به این کار گرفته‌اید کمی دست نگه دارید. هنوز هم دیر نشده و با کراتین مو می‌توانید موهای درخشنده و صاف داشته باشید. با اطلاع‌داشتن از عوامل موثر بر قیمت کراتین مو، می‌توانید تصمیم بهتری بگیرید و به سلامت موهای خود بیشتر اهمیت دهید.

هزینه کراتین مو بسته به قد، حجم و میزان آسیب موی شما متفاوت است. همچنین نوع مواد مصرفی بسیار متغییر است برای اطلاع از قیمت می توانید از مشاوره رایگان مجموعه ما استفاده نمایید تا به شما لاین مناسب درمان موهایتان را معرفی نماییم فقط کافیست عکس موهایتان را برای ما ارسال نمایید.

قد، حجم و آسیب مو

هزینه مو با قد موی شما ارتباط مستقیمی دارد. هر چقدر موهای شما بلندتر باشد باید هزینه بیشتری برای مواد کراتینه مو بپردازید، زیرا این کار بیشتر طول خواهد کشید آرایشگر قیمت کراتین مو بالاتری به شما اعلام خواهد کرد. علاوه بر قد مو حجم مو هم در قیمت کراتین تاثیرگذار است، اگر موهای پر پشتی دارید نیز همین قضیه رخ خواهد داد، هرچقدر موهای شما پر پشت تر باشند قیمت کراتین مو بالاتر خواهد بود.

یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار آسیب موی شما می باشد زیرا براساس آسیب موی شما لاین مناسب برای احیا و صافی موی شما به شما پیشنهاد می شود.

مهارت و تجربه آرایشگر

یکی دیگر از عوامل تاثیر گذار در قیمت کراتینه مو تجربه و مهارت آرایشگر می باشد. آرایشگر با مهارت بالا به موهای شما آسیب نمی زنند و از مواد بهتری استفاده می کند. سالن‌های زیبایی مختلف، قیمت‌های یکسانی ندارند و این تفاوت قیمت، بیشتر به همین دلیل است که دستمزد آرایشگرها با هم‌دیگر فرق می‌کند. پس بهتر است کار حساسی چون کراتینه، کار را به کاردان بسپارید.

نوع مواد مصرفی

قیمت کراتینه مو در سالن های زیبایی متفاوت است. یکی از اصلی‌ترین دلایل تفاوت قیمتی، نوع مواد مصرفی است. مواد کراتینه متنوعی در مدل ها و برندهای مختلف در بازار وجود دارند. عواملی چون شرکت تولید کننده، نوع مواد اولیه، نحوه ساخت و حتی برند تولیدی بر قیمت این ماده تاثیرگذار خواهد بود.

اما بالا بودن قیمت کراتینه مو دلیل خوبی برای انتخاب مواد ارزان تر نیست. شما سعی دارید با کراتینه دوباره زیبایی موهایتان را بدست آورید، اما نمی خواهید با مصرف ماده‌ای ارزان و بی‌کیفیت به موهای خوب آسیب بیشتری برسانید. اگر از برندهای بی‌نام و نشان استفاده می‌کنید باید حتی این خطر را بپذیرید که مواد کراتینه به ریشه موهایتان نیز آسیب بزند و یا عوارض جانبی جبران ناپذیری داشته باشد. پیشنهاد می‌کنیم قبل از انجام این‌کار از برند استفاده شده و کیفیت آن اطمینان کسب کنید.

کاهش قیمت کراتین موی بانوان در سالن های زیبایی

اگر به دنبال کاهش هزینه کراتین مو هستید، باید تمام جنبه های را در نظر بگیرید. همانطور که اشاره شد، موارد زیادی از جمله برند و مواد مصرفی در هزینه کراتین تاثیرگذارند. پس این طبیعی است که با تفاوت قیمت محسوسی از طرف دو سالن زیبایی مواجه شوید. به شما پیشنهاد می شود حتما از سالن زیبایی خدمات دریافت کنید که آرایشگر مدنظر تجربه کافی و دانش کافی در این زمینه داشته باشد تا بتوانند بهترین مشاوره به شما ارائه نماید.

برای اطلاع از قیمت کراتین مو می توانید از مشاوره رایگان مجموعه ما استفاده نمایید تا به شما لاین مناسب درمان موهایتان را معرفی نماییم فقط کافیست عکس موهایتان را برای ما ارسال نمایید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *