آموزشگاه مژگان سهرابی

_

با آموزش های اشتغال محور،صاحب درآمد شوید

_

 تمام رشته های مرتبط با مو شامل آرایش و پیرایش, کاربرد مواد, صافی و احیای مو, اکستنشن مو, فر کردن مو, کوتاهی, ویتامینه مو و… به صورت تخصصی در آموزشگاه فنی و حرفه ای اعطا می شود. صافی و احیای مو، یکی از پر درآمدترین لاین های آرایشگاه ها می باشد. برای زنان شرکت کننده در این دوره نه تنها مهارت های تخصصی را فرا میگیرند بلکه مهارت های کافی برای ورود به بازار کار را نیز آموزش می بینند. برای رسیدن به درآمد ایده آل همین امروز اقدام کنید.

آموزش ها

_

 هنرجو در این دوره نحوه استفاده صحیح از برندهای مختلف مواد ترمیمی مو را می آموزد. هدف این دوره آموزشی، تربیت افراد ماهر و متخصصی است که توانایی اجرای تمام شاخه های رشته صافی و احیا را با جدیدترین تکنیک ها و به صورت تخصصی دارند. هنرجو پس از پایان دوره توانایی ورود به بازار کار را دارد.

هنرجو در این دوره نحوه ساخت رنگ های ترکیبی و ژورنالی و انتخاب رنگ مو بر اساس پوست صورت مشتری را می آموزد. هدف این دوره آموزشی، تربیت افراد ماهر و متخصصی است که توانایی انجام تمام تکنیک های رنگ مو بر اساس خواست و سلیقه مشتری را دارند.

اکستنشن مو

هنرجو در این دوره شناخت مو، نحوه انتخاب و خرید بهترین نوع مو و نحوه انتخاب بهترین روش اکستنشن با توجه به موهای مشتری را می آموزد. هدف این دوره آموزشی، تربیت افراد ماهر و متخصصی است که توانایی اجرای تمام مدل های اکستنشن برای انواع مدل موها در قد و اندازه های متفاوت را دارند.

هنرجو در این دوره نحوه انتخاب مدل کوتاهی موی مناسب با توجه به فرم صورت مشتری را می آموزد. هدف این دوره آموزشی، تربیت افراد ماهر و متخصصی است که توانایی اجرای تمام تکنیک های کوتاهی مو را بر اساس خواست و سلیقه مشتری و طبق عکس های ژورنالی دارند.

حرفه ای شدن آسان است!

_

من مژگان سهرابی فرد موسس آموزشگاه شش سال از عمرم را صرف یادگیری در مورد مو کردم ودوره های مختلف را شرکت کردم همچنان در حال یادگیری هستم.تصمیم گرفتم با تاسیس آموزشگاه تخصصی مو تمام تجربیاتم را در اختیار دختران سرزمینم قراردهم. آموزشگاه ما به طور مستقیم تحت نظر سازمان فنی و حرفه ای کشور است ودوره های آموزشی مطابق با استاندارد های سازمان فنی و حرفه ای برگزار میشود و مدرک معتبر سازمان در پایان دوره به هنرجوی عزیز اعطا میشود.

برای مشاوره و اطلاعات بیشتر، منتظر تماس ما هستیم

09356408224

برخی از هنرجوهای آموزشگاه مژگان سهرابی

_