نمونه کارهای منتخب کوپ و کوتاهی مو سالن مژگان سهرابی

مزایای استفاده از لاین های تخصصی کوپ و کوتاهی مو مژگان سهرابی

امروزه به دلیل استفاده مداوم ار رنگ موهای مختلف و آسیب های محیطی موها ضعیف شده و حالت وز و ناخوشایندی به خود گرفته اند. روش ها و تکنیک های جدیدی برای احیا و صافی مو وجود دارند ضمن اینکه مو صاف و براق میشود باعث تقویت و احیای موهای آسیب دیده هم میشود.
کراتین ماده ای است که به طور طبیعی در مو وجود دارد و باعث نرمی و لطافت مو میشود.ولی به مرور زمان با مراقبت نکردن و استفاده از رنگ مو و استفاده مکرر از اتو کراتین مو از بین رفته و مو خشک و وز میشود.

بهترین کوپ های ژورنالی و طراحی شده , اجرا توسط جدیدترین قیچی الماسی
به سبک موی خشک و موی خیس
بدون استفاده از تیغ در مدل های مختلف
با استفاده از محلول های ضد موخوره بعد از هر کوپ

انواع کوتاهی مو (کوپ)

کوتاهی مو به دو صورت خیس و خشک انجام می شود . کوتاهی مو به صورت خیس همان روشی است که همه ی ما تا به حال از آن استفاده می کردیم . یعنی اول موها را با آب خیس کرده و سپس موها را کوتاه می کنند . اما در کوتاهی مو به روش خشک ابتدا موهای تمیز را براشینگ کرده و سپس عمل کوتاهی روی موها انجام داده می شود . برای کسب اطلاع درباره ی براشینگ به قسمت خدمات براشینگ مراجعه فرمایید . ( خدمات براشینگ )

موخوره : اگر علاقه زیادی به بلند کردن موهایتان دارید حتما با واژه ی موخوره آشنا هستید . اما بدانید هرچند توصیه هایی برای جلوگیری از موخوره وجود دارد اما زمانی که موی شما موخوره گرفت بهتر است از چند سانت بلندی آن دل بکنید و موخوره های آن را کوتاه کنید . بهترین راه درمان موخوره کوتاهی موها ست.

مدل کوتاهی مو : مدل های متعدد و زیادی برای کوتاهی مو وجود دارد . برای موهای بلند و متوسط , پرطرف دار ترین مدل کوتاهی مو , مدل لیر است . از دیگر نمونه های کوتاهی , کلوپاترا , فشن , کلاسیک , ترکیبی , مسری , آلمانی , ژورنالی و کلاسیک را می توان نام برد.

توصیه ها:

هرگز موی خود را با تیغ کوتاه نکنید . یکی از دلایل موخوره گرفتن موها تیغ زدن موها است.

با موهای خود مهربان باشید , هرگز آنها را به صورت مداوم و هر روز خیلی محکم با کش نبندید. مخصوصا زمانی که از حمام آمده اید و موهای شما خیس هستند.

یادتان باشد نرم کننده ها را هرگز به ریشه ی موهایتان نزنید

اگر موهای پرپشتی دارید و می خواهید با کوتاه کردن از حجم آن ها کم کنید , می توانید با کم کردن حجم موها در جلوی سر این کار را انجام دهید . کوتاهی زیاد موها در پشت سر باعث از بین رفتن جلوه ی زیبای موهایتان خواهد شد . بگذارید موها در پشت سر یکدست بمانند

اگر موهای کم پشتی دارید , هرگز موهایتان را به صورت یکدست کوتاه نکنید . سعی کنید از مدل کوتاهی مویی استفاده کنید که به موهای شما حجم می دهد . از خرد شدن موها در قسمت پشت سر نهراسید . همین موهای کوتاه با یک حالت می توانند به موهای شما حجم دهند

کسانی که دارای پیشانی بلند هستند و یا می خواهند سن خود را پایین بیاورند , مدل کوتاهی مویی استفاده کنید که موها روی صورت ریخته می شود یا چتری کوتاه دارند برایشان زیبا خواهد بود

قبل از استفاده از سشوار و اتو مو از محلول ها و مواد محافظ مو استفاده کنید

بهترین سن برای اولین کوتاهی موی فرزند شما سن 2 سالگی است . بهتر است قبل از آوردن فرزندتان به آرایشگاه او را با وسایل کوتاهی مو آشنا کنید تا کار برای آرایشگر و فرزندتان سخت نباشد.