نمونه کارهای منتخب رنگ و دکلره مو سالن مژگان سهرابی

hair color
hair color
hair color

مزایای استفاده از لاین های تخصصی رنگ و دکلره مژگان سهرابی

مو به عنوان یکی از مهم ترین عناصر زیبایی به خصوص برای بانوان به شمار می رود و هر ساله متد جدیدی برای آرایش موی سر بانوان ارائه می شود. در نظر داشته باشید برای داشتن انتخاب بهتر میتوانید از مشاوره ی رایگان مرکز استفاده کنید. در حال حاضر، می توانید برای داشتن موهای جذاب نسبت به استفاده از روش های مختلف رنگ مو اقدام کنید که شامل مواردی همچون هایلایت، بالیاژ، مش مو و همچنین آمبره می شود.

مدل های رنگ و مش

هرسال بر تنوع مدل های رنگ مو افزوده می شود و برای هر سلیقه ای یک انتخاب مناسب وجود دارد. مدل های متنوعی که برای هر سلیقه، نیاز و حساسیتی وجود دارند و فرد را به خواسته اش می رسانند. برای آشنایی بیشتر با مدل های مو به توضیح برخی از آن ها می پردازیم:

هایلایت مو

به معنی ایجاد رگه های روشن لا به لای موهای تیره ی سر است و کاری کاملا تخصصی است که افراد ماهر در مراکز خدمات رنگ و مش انجام می دهند. در سالن زیبایی مو پرنیا نیز مدل های متنوع زیادی به مشتری پیشتهاد می شود تا او بتواند مناسب ترین مدل مورد نظر خود را انتخاب کند و به نتیجه دلخواهش دست یابد. هایلایت به شیوه های متفاوتی انجام می شود که عبارتند از: هایلایت با کلاه که در آن تکه های مو پهن تر است، هایلایت با فویل که همانند مش سوزنی است و تکه های مو معمولا نازک تر است.

امروزه هایلایت مو به یکی از پرطرفدارترین روش های رنگ مو تبدیل شده و دلیل آن جذابیتی است که به چهره افراد می بخشد. با هایلایت موهایتان تفاوتی چشمگیر در ظاهرتان ایجاد می شود و با چهره ای متفاوت در جامعه می توانید ظاهر شوید. این روش نسبت به سایر روش های رنگ و مش، آسیب های احتمالی کمتری دارد و قیمت آن به صرفه است و انتخابی مناسب برای رنگ مو به حساب می آید.

لولایت

همانند هایلایت برای ایجاد عمق و بعد در موها انجام می شود. گفتنی است لولایت به خاطر تیره تر بودن برای موهای روشن استفاده می شود و دقیقا متضاد هایلایت است. هایلایت معمولا روی موهای تیره بهتر دیده می شود و لولایت نیز بهتر است روی موی روشن مثل بلوند انجام شود.

آمبره و سامبره

آمبره و سامبره هر دو به معنای تغییر در درجه روشنایی مو از تیره به روشن هستند. درحال حاضر این دو تکنیک از پر طرفدارترین خدمات رنگ و مش به حساب می آیند و جالب است بدانید هر دو آن ها زیر مجموعه بالیاژ مو هستند. در آمبره رنگ تیره از ریشه مو شروع میشود و هر چه به ساقه می رسیم رنگ روشن تر می شود. سامبره نیز تکنیکی جدبد تر از آمبره مو است و ترکیبی از آمبره و بالیاژ است. در این روش تغییر رنگ از تیره به روشن به صورت ملایم تر صورت می گیرد.

بالیاژ

بالیاژ یک نوع دیگر از خدمات رنگ و مش است که در آن مو به صورت تکه‌ای رنگ می‌شود. بالیاژ لغتی فرانسوی است که به معنای جاروکردن یا از این‌سو به آن‌سو رفتن است. دلیل انتخاب نام بالیاژ برای این نوع تکنیک رنگ مو نیز، حرکت آزادنه‌ی رنگ بر روی مو است. بالیاژ تقریبا شبیه هایلایت است با این تفاوت که در این روش رنگ زمینه مو اختلاف زیادی با رنگ لایت آن ندارد. این روش برای کسانی که موهایی کم‌حجم دارند و می‌خواهند موهایشان پرحجم‌تر جلوه کند روش مناسبی است.

خوب است بدانید که روش بالیاژ به نسبت دیگر خدمات رنگ و مش، آسیب کمتری برای مو در بر دارد. بالیاژ برای تمامی موهای کوتاه و بلند، پرحجم و کم حجم، فر و صاف مناسب است و افراد می‌توانند با مراجعه به مراکز معتبر خدمات رنگ و مش و زیر نظر کارشناسان این تکنیک موهای خود را بالیاژ کنند.

رنگ مو

مویی زیباست که سالم و با طراوت باشد. همانطور که گفته شد افراد برای ایجاد تنوع و زیبایی در موهای خود به سراغ مدل های مختلف رنگ و مش می روند و پیوسته به دنبال حفظ سلامت و زیبایی موهای خود هستند. یکی از نکاتی که هنگام رنگ و مش مو باید به آن توجه ویژه ای داشت، مهارت و تخصص فردی است که قرار است این خدمات را انجام دهد. به طور مثال دکلره مو کاری تخصصی است که افراد عادی توانایی انجام آن را ندارند و ممکن است بی مهارتی آن ها باعث سوختگی و ریزش مو شود. بنابراین نتیجه می گیریم خدمات رنگ و مش فقط باید در مراکز تخصصی و زیر دست افراد ماهر انجام شود.

رنگ مو فانتزی

در چندسال گذشته رنگ مو فانتزی طرفداران زیادی پیدا کرده است. این مدل رنگ مو دارای تنوع زیادی است و به روش های مختلف امکان پذیر است. یکی از ویژگی های مهم رنگ مو فانتزی طول عمر کوتاه آن است. افراد می توانند با استفاده از شامپو رنگ، پودر رنگ و حتی اسپری های رنگ، رنگ موی خود را تغییر دهند و تنوع زیادی در چهره ی خود ایجاد کنند.