مراقبت های بعد از کراتینه مو


پس از کراتین مو تا دو روز موهای خود را شامپو نزنید. برای شستن ساقه های موهایتان از شامپوی فری سولفات با PH حدود 5.5 استفاده کنید. حتما ماسک داخل حمام را در روتین مراقبتی موهایتان جای دهید. پس از اینکه موها و کف سرتان را با شامپوی مناسب شست و شو دادید و مطمئن شدید کف سرکامل تمیز شده است، ماسک موی داخل حمام را روی ساقه موی خیس ماساژ عمودی دهید.

و اطمینان حاصل کنید که ماسک مو به تمام قسمت ها رسیده است. پس از 3-5 دقیقه مکث موهایتان را آبکشی سطحی انجام دهید و حوله نخی دور مو بپیچید. همیشه به یاد داشته باشید که مو در حالت خیس پیوندهای هیدروژنی خود را از دست می دهد و در حالت آسیب پذیر قرار دارد و هیچگاه مو در حالت خیس را با حوله ماساژ ندهید.پس از گذشت چند دقیقه که آب مو گرفته شد اسپری دوفاز یا محصولات مراقبتی بیرون از حمام را روی مو اسپری کنید. آهسته مو را شانه کنید و با باد ملایم سشوار از فاصله ی 30 سانتی موهایتان را خشک نمایید.

قبل از رفتن به استخر موهایتان را با روغن نارگیل یا سرم مو حاوی روغن کامل چرب کنید و کلاه ضد آب بپوشید و بیرون از اسنخر روتین کامل موهایتان شامل شامپوی مناسب و ماسک داخل حمام و خشک کردن با باد سشوار را طبق روش های آموزش داده شده اجرا کنید.
کلیپ شستن مو
*اگر تصمیم گرفتید موهایتان را کرلی یا فر موقت کنید از اسپری محافظ حرارت استفاده کنید.
*ازشستن موها با آب داغ اجتناب کنید.
*ترجیحا خدمات رنگ و دکلره را قبل از درمان کراتینه موهایتان انجام دهید.
آیا نکته دیگری درباره مراقبت از موهای کراتینه وجود دارد؟

نکته پایانی این که زیبایی شما مانند سلامتی تان یکی از بزرگترین سرمایه های شماست. برای اجرای هر عملیاتی روی موهایتان حتما با یک آرایشگر حرفه ای که علم و تجربه ی کافی دارد مشورت کنید تا از نتیجه اطمینان کافی داشته باشید.

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *